Njemačka · BMW
BMW E87
1 oglas · od 6.399 € do 6.399 € · prosječna cijena 6.399 €
Prosječna cijena
6.399 €
Godišta
2010–2010
Prosj. kilometraža
265.000 km
Najčešće gorivo
Benzin
1 vozilo
Cijene rabljenog BMW E87 u Hrvatskoj
Na AutoIntelu je trenutno 1 aktivan oglas za rabljeni BMW E87. Cijene se kreću od 6.399 € do 6.399 €, a prosječna tražena cijena iznosi 6.399 €. Raspon je širok 0 €, što znači da godište, kilometraža i motorizacija na ovom modelu presudno određuju cijenu.
Motorizacije i mjenjač — BMW E87
Po vrsti goriva ponuda BMW E87 izgleda ovako: benzin 1 oglas (100 %). Benzin je dominantan odabir na hrvatskom tržištu za ovaj model, pa je i najlakše usporediti cijene unutar te skupine.
Sva vozila u ponudi imaju 90 kW (122 KS).
Mjenjač: ručni 100 %.
Karoserija u ponudi: osobni automobil (1).
Godišta i kilometraža
Ponuda BMW E87 pokriva godišta od 2010. do 2010. Prosječno vozilo je iz 2010. godine, dakle staro oko 16 godina.
Kilometraža se kreće od 265.000 km do 265.000 km, uz prosjek 265.000 km. To je oko 16.563 km godišnje — blizu ili ispod uobičajenog hrvatskog prosjeka od oko 15.000 km godišnje.
Na što pripaziti pri kupnji rabljenog BMW E87
Savjeti ispod izvedeni su iz strukture stvarne ponude BMW E87 na AutoIntelu, a ne iz općih preporuka — zato se razlikuju od modela do modela.
- 100 % ponude su benzinci. Provjeri kada je zadnji put mijenjan lanac ili remen razvoda i traži račune — na benzincima s manjim motorima to je najčešći izvor velikog troška.
- Prosječna kilometraža je 265.000 km, što je visoko. Kod ovakvih primjeraka očekuj troškove na ovjesu, kvačilu i lambda sondi pa u ponudu uračunaj rezervu za servis.
- Prosječno vozilo staro je oko 16 godina. Pregled korozije na pragovima i ispod prtljažnika te provjera povijesti kroz servisnu knjižicu važniji su od estetike unutrašnjosti.
- Prije kupnje provjeri odgovara li tražena cijena tržištu — pokreni Buy Score na oglasu ili AI analizu vozila koja procjenjuje realnu vrijednost, troškove održavanja i moguće rizike konkretnog primjerka.
- Najviše BMW E87 oglasa je u: Novi Zagreb - Zapad, Grad Zagreb (1) — ako si spreman putovati, raspon cijena između regija često opravda put.
Često postavljana pitanja
- Koliko košta rabljeni BMW E87?
- Prosječna cijena rabljenog BMW E87 na AutoIntel platformi iznosi 6.399 €. Cijene se kreću od 6.399 € do 6.399 €.
- Koja godišta BMW E87 su dostupna?
- Trenutno su dostupni BMW E87 modeli od 2010. do 2010. godišta.
- Koje vrste goriva su dostupne za BMW E87?
- Na AutoIntel platformi dostupni su BMW E87 modeli s ovim vrstama goriva: Benzin (1).
- Kolika je prosječna kilometraža rabljenog BMW E87?
- Prosječna kilometraža BMW E87 oglasa iznosi 265.000 km. Kilometraže se kreću od 265.000 km do 265.000 km.
- Što je Buy Score ocjena za BMW E87?
- Buy Score je AI ocjena od 0 do 100 koja uspoređuje cijenu svakog BMW E87 oglasa s tržištem. Ocjena iznad 85 znači odličnu ponudu, 70–84 je poštena cijena, a ispod 70 upućuje na precijenjeni oglas. Ocjena uzima u obzir godište, kilometražu, motorizaciju i opremu.
- Gdje u Hrvatskoj mogu kupiti rabljeni BMW E87?
- Najviše oglasa za BMW E87 dolazi iz: Novi Zagreb - Zapad, Grad Zagreb. AutoIntel prikazuje oglase iz cijele Hrvatske pa možete usporediti cijene po regijama.
Ostali BMW modeli
Provjeri cijenu prije nego se odlučiš
AutoIntel uspoređuje cijenu svakog BMW E87 oglasa s tržištem, pa odmah vidiš je li ponuda povoljna. Svaki oglas ima Buy Score ocjenu, a AI analiza vozila otkriva skrivene troškove i moguće probleme konkretnog primjerka.



