AutoIntel — rabljeni automobiliAutoIntel — rabljeni automobili uz AI analizu vozila

Japan · Toyota

Toyota Highlander

3 oglasa · od 44.970 € do 65.000 € · prosječna cijena 57.820 €

Prosječna cijena

57.820 €

Godišta

2021–2024

Prosj. kilometraža

63.555 km

Najčešće gorivo

Hibrid (HEV)

Gorivo

Kliknite gorivo za filtriranje oglasa

Filtriraj i sortiraj

2 vozila

Cijene Toyota Highlander po godištu

GodišteOglasaProsj. cijenaProsj. km
2024.264.245 €55.833 km
2021.144.970 €79.000 km

Prosjeci su izračunati iz aktivnih oglasa na AutoIntelu i mijenjaju se sa ponudom.

Cijene rabljenog Toyota Highlander u Hrvatskoj

Na AutoIntelu je trenutno 3 aktivnih oglasa za rabljeni Toyota Highlander. Cijene se kreću od 44.970 € do 65.000 €, a prosječna tražena cijena iznosi 57.820 €. Raspon je širok 20.030 €, što znači da godište, kilometraža i motorizacija na ovom modelu presudno određuju cijenu.

Motorizacije i mjenjač — Toyota Highlander

Po vrsti goriva ponuda Toyota Highlander izgleda ovako: hibrid (hev) 2 oglasa (67 %) i benzin 1 oglas (33 %). Hibrid (HEV) je dominantan odabir na hrvatskom tržištu za ovaj model, pa je i najlakše usporediti cijene unutar te skupine.

Snaga motora u ponudi ide od 140 kW (190 KS) do 182 kW (247 KS). Slabije motorizacije su znatno jeftinije za registraciju i osiguranje, a razlika u cijeni vozila često je manja nego što se očekuje.

Mjenjač: automatski 100 %.

Karoserija u ponudi: suv (3).

Godišta i kilometraža

Ponuda Toyota Highlander pokriva godišta od 2021. do 2024. Prosječno vozilo je iz 2023. godine, dakle staro oko 3 godina.

Kilometraža se kreće od 45.500 km do 79.000 km, uz prosjek 63.555 km. To je oko 21.185 km godišnje — više od hrvatskog prosjeka, što upućuje na dosta uvezenih vozila i autocestne kilometre.

Model Highlander proizvodio se od 2021. do 2026. godine, a Toyota je proizvođač iz Japana.

Na što pripaziti pri kupnji rabljenog Toyota Highlander

Savjeti ispod izvedeni su iz strukture stvarne ponude Toyota Highlander na AutoIntelu, a ne iz općih preporuka — zato se razlikuju od modela do modela.

  • 33 % ponude su benzinci. Provjeri kada je zadnji put mijenjan lanac ili remen razvoda i traži račune — na benzincima s manjim motorima to je najčešći izvor velikog troška.
  • U ponudi je 67 % hibridnih ili električnih primjeraka. Kod njih je stanje baterije važnije od kilometraže — zatraži izvještaj o kapacitetu (SOH) i provjeri koliko je jamstva na bateriju još ostalo.
  • 100 % vozila ima automatski mjenjač. Pitaj je li mijenjano ulje u mjenjaču i na kojoj kilometraži — zanemaren automatik je popravak koji lako pređe cijenu nekoliko godina registracije.
  • Prije kupnje provjeri odgovara li tražena cijena tržištu — pokreni Buy Score na oglasu ili AI analizu vozila koja procjenjuje realnu vrijednost, troškove održavanja i moguće rizike konkretnog primjerka.
  • Najviše Toyota Highlander oglasa je u: Grad Zagreb, Stenjevec, Jankomir (1), Njemačka (1) i Zaprešić, Zagrebačka (1) — ako si spreman putovati, raspon cijena između regija često opravda put.

Često postavljana pitanja

Koliko košta rabljeni Toyota Highlander?
Prosječna cijena rabljenog Toyota Highlander na AutoIntel platformi iznosi 57.820 €. Cijene se kreću od 44.970 € do 65.000 €.
Koja godišta Toyota Highlander su dostupna?
Trenutno su dostupni Toyota Highlander modeli od 2021. do 2024. godišta.
Koje vrste goriva su dostupne za Toyota Highlander?
Na AutoIntel platformi dostupni su Toyota Highlander modeli s ovim vrstama goriva: Hibrid (HEV) (2), Benzin (1).
Kolika je prosječna kilometraža rabljenog Toyota Highlander?
Prosječna kilometraža Toyota Highlander oglasa iznosi 63.555 km. Kilometraže se kreću od 45.500 km do 79.000 km.
Što je Buy Score ocjena za Toyota Highlander?
Buy Score je AI ocjena od 0 do 100 koja uspoređuje cijenu svakog Toyota Highlander oglasa s tržištem. Ocjena iznad 85 znači odličnu ponudu, 70–84 je poštena cijena, a ispod 70 upućuje na precijenjeni oglas. Ocjena uzima u obzir godište, kilometražu, motorizaciju i opremu.
Gdje u Hrvatskoj mogu kupiti rabljeni Toyota Highlander?
Najviše oglasa za Toyota Highlander dolazi iz: Grad Zagreb, Stenjevec, Jankomir, Njemačka, Zaprešić, Zagrebačka. AutoIntel prikazuje oglase iz cijele Hrvatske pa možete usporediti cijene po regijama.

Ostali Toyota modeli

Slična vozila u istom cjenovnom rangu

Modeli iste karoserije (suv) i slične prosječne cijene kao Toyota Highlander.

Provjeri cijenu prije nego se odlučiš

AutoIntel uspoređuje cijenu svakog Toyota Highlander oglasa s tržištem, pa odmah vidiš je li ponuda povoljna. Svaki oglas ima Buy Score ocjenu, a AI analiza vozila otkriva skrivene troškove i moguće probleme konkretnog primjerka.

Svi Toyota modeli